En Ucuz Hosting --------------------------------------------------------------------------------------------------

Ucuz ve Kaliteli Hosting Hizmeti, 100% CPU ve Full SSD Platform, Ekonomik Hosting Paketler kentajans.com.tr Farkıyla. 7/24 Teknik Destek, Üst Düzey Güvenlik ve Hız. Ücretsiz 7/24 Destek.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Göçmen kaçakçılığında yeni boyut…Yük gemisinde 268 düzensiz göçmen yakalandı

İZMİR – İzmir’de Türk Bayraklı ticari bir gemide kaçak yollardan yurtdışına çıkmaya çalışan 268 düzensiz göçmen yakalanırken 8 göçmen kaçakçısı da gözaltına alındı.

Dijital Pazarlama Ajansı--------------------------------------------------------------------------------------------------

İzmir'de Seo Uzmanı Arayışınıza Son Verin. 360 Derece Hizmet ile Başarıya Odaklanın. Kesin Olarak Performans Artışı. Seo Uzmanı Mustafa MUTLU ile Başarıya Odaklanın.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

6 Temmuz 2020 tarihinde akşam saatlerinde, faaliyetleri uzun süredir takip edilen Türk Bayraklı bir ticari gemiye 300 civarında düzensiz göçmenin bindirildiğinin tespit edilmesi üzerine polis ve Sahil Güvenlik ekipleri harekete geçti. Yapılan istihbarat çalışması neticesinde 7 Temmuz 2020 tarihinde görevlendirilen 5 Sahil Güvenlik botu ve Deniz Liman Şube Müdürlüğü ekipleri ile denizden, İzmir İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ve Sahil Güvenlik Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekipleri ile karadan ortaklaşa operasyon düzenlendi.

Yapılan operasyonda gemi içerisinde kaçak yollarla yurtdışına kaçmaya çalışan 268 düzensiz göçmen ve 8 göçmen kaçakçısı şüphelisi yakalandı.

Kaynak: İHA

En Ucuz Hosting

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here