İzmir Konak’ta korkunç olay! Eve giren hırsızlar…

0
21

İzmir’in Konak ilçesinde eve giren 2 hırsız, ev sahibi tarafından fark edildi. Bunun üzerine hırsızlar ile ev sahibi ve oğlu arasından arbede çıktı. Olay sonucunda ev sahibi bıçaklanırken, şüphelilerden biri kaçtı diğeri yakalandı. Öte yandan yaralı ev sahibi ekipler tarafından hastaneye kaldırıldı.

Olay, gece saatlerinde Göztepe Mahallesi 107 Sokak’ta bulunan 4 katlı binanın 1. katında meydana geldi. 2 şüpheli hırsızlık yapmak için girdikleri evin odalarını tek tek gezmeye başladı. Bu esnada hırsızları fark eden ev sahibi Muhammet A. (45) ve oğlu ile şahıslar arasında arbede çıktı. İddiaya göre, arbede esnasında Muhammet A. (45), şüpheli Diyar K. tarafından karın bölgesinden bıçaklandı. Diğer kişi ise hızla kaçtı.

EV SAHİBİ HASTANEYE KALDIRILDI

Ev halkı tarafından durum, polis ve 112 Acil Servis ekiplerine bildirildi. Ev sahipleri tarafından yakalanan Diyar K., olay yerine gelen polis ekiplerine teslim edilirken, ihbar üzerine gelen sağlık ekiplerince yaralı Muhammet A., Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Yaralı ev sahibinin tedavisinin devam ettiği öğrenildi.

KAÇAN ŞÜPHELİYİ YAKALAMAK İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATILDI

Öte yandan, Diyar K., polis ekiplerince karakola götürülürken, kaçan diğer şüpheliyi yakalamak içinse çalışma başlatıldı.

kaynak:egehaber.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here