İzmir’de 3 katlı binanın teras mevkiinde tüp patladı

0
58

İzmir’in Bornova ilçesinde, 3 katlı binanın teras katında bulunan piknik tüpü henüz belirlenemeyen sebeplerden ötürü patladı.

İzmir’de 3 katlı binanın teras katında tüp patladı

İzmir’in Bornova ilçesinde, 3 katlı binanın teras katında bulunan piknik tüpü henüz belirlenemeyen sebepten dolayı patladı. Patlama sonrasında çıkan yangında maddi hasarlar meydana geldi.

İzmir’de 3 katlı binanın teras katında tüp patladı

Olay, gece saatlerinde Gazi Osman Paşa Mahallesi 5460 Sokak’ta bulunan 3 katlı binanın teras katında meydana gelmiştir. İddiaya göre, 3 katlı binanın teras katında bulunan piknik tüpü henüz belirlenemeyen sebepten dolayı büyük bir gürültü ile patladı. Patlamanın etkisiyle alevler, 3’üncü katta ikamet eden 4 kişinin yaşadığı Yasin Yaşar ailesinin evine sıçradı. Patlamaya uykuda yakalanan ve büyük bir korku ile kendilerini evlerinden dışarı atan mahalle sakinleri tarafından polis, itfaiye ve 112 Acil Servis ekiplerine bilgi verildi. İhbar üzerine adrese çok sayıda itfaiye ekibi sevk edilirken, 3 katlı olan bina tamamen boşaltılmıştır.

İzmir’de 3 katlı binanın teras katında tüp patladı

Yangın sonrasında Yaşar ailesinin evinde maddi hasarlar meydana gelirken, olayda herhangi bir yaralanma veya can kabı yaşanmadı. Polis ekipleri konuyla ilgili soruşturma başlatıldı.

İzmir’de 3 katlı binanın teras katında tüp patladı

 

Kaynak : Son Dakika

Kaliteli Hosting --------------------------------------------------------------------------------------------------

Ucuz ve Kaliteli Hosting Hizmeti, 100% CPU ve Full SSD Platform, Ekonomik Hosting Paketler kentajans.com.tr Farkıyla. 7/24 Teknik Destek, Üst Düzey Güvenlik ve Hız. Ücretsiz 7/24 Destek.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here