QNB Finansbank duyurdu! Emeklilere 1.600 TL promosyon fırsatı

0
19
QNB Finansbank duyurdu! Emeklilere 1.600 TL promosyon fırsatı
QNB Finansbank duyurdu! Emeklilere 1.600 TL promosyon fırsatı

QNB Finansbank emekli müşterilerine duyurdu. QNB Finansbank emekli müşterilerine 1.600 TL’ye varan promosyon imkanı sunarken Bireysel İnternet Şube ve QNB Mobil’den yapılacak EFT ve TL havale işlemlerinde işlem ücreti muafiyeti ve QNB Finansbank şubelerinde yapacağınız işlemlerde sıra önceliği verileceği bildirildi. Peki emekli müşterilere sunulan ayrıcalıklar neler? İşte detaylar…

Emekli Müşterilerimize Sunulan Ayrıcalıklar

Emekli Bankacılığı müşterilerimize özel 0850 222 11 00 numaralı QNB Finansbank Emekli Bankacılığı Hattı’ndan faydalanma imkanı

CardFinans Emekli kredi kartına sahip olunması durumunda; ilk yıl, yıllık üyelik ücreti tahsil edilmemektedir. Bu bir yılın sonunda, CardFinans Emekli kredi kartına bağlı ve düzenli ödenen en az bir otomatik fatura ödeme talimatı olduğu ve bu talimatların düzenli ödendiği sürece, bu kredi kartı için yıllık üyelik ücreti alınmamaya devam edecektir.

Emekli Maaşımı/ İkramiye Ödememi QNB Finansbank’tan Nasıl Alırım?

Promosyon Ödemeleri

Emekli maaşınızı QNB Finansbank’tan alarak 1.600 TL ‘ye kadar promosyon kazanabilirsiniz!

Promosyon ödemesi aşağıda belirtilen emekli maaş tutar aralıkları dikkate alınarak yapılacak; 3 aylık ödenen maaşlar için; aylık ortalama maaş tutarına göre promosyon tutarı belirlenecektir.

Aylık 1.499 TL altında maaş alanlara 1.000 TL,

Aylık 1.500 TL ile 2.499 TL arasında maaş alanlara 1.300 TL,

2.500 TL ve üzeri maaş alanlara 1.600 TL promosyon ödemesi yapılmaktadır.

Emekli Maaşı Promosyon Ödemesinden Faydalanabilmek İçin Gerekli Koşullar

Promosyon ödemesinden faydalanmak için, şubelerimizden başvuruda bulunmanız ve emekli maaşınızı 3 yıl süre ile bankamızdan alacağınıza dair “emekli maaş taahhütnamesi” imzalamanız gerekmektedir.

Promosyon ödemesinden faydalanmak için herhangi bir ürün koşulu bulunmamaktadır.

Bankamızdan birden fazla emekli maaş alan emeklilerimize, ödenecek promosyon tutarı maaş tutarlarının toplamı dikkate alınarak hesaplanacaktır.

3 yıllık taahhüt süresinin başlangıcı olarak promosyon ödemesinin hesabınıza yatırıldığı tarih esas alınacaktır. Promosyon ödemesi yapıldıktan sonra 3 yıllık taahhüt süresi içerisinde gelir/aylığınızın artması halinde ilave promosyon ödemesi yapılmayacaktır.

18 yaş altında emekli maaşı alan müşterilerimiz için anne veya babasının velayeti gerekmektedir. Anne veya babasının velayeti altında bulunanlara ise kendi gelir/aylık tutarı ile banka aracılığıyla gelir/aylık alan anne veya babasının gelir/aylıkları tutarı toplamını esas alarak velisine promosyon ödemesi yapılacaktır.

Kampanya başlangıç tarihinden (01/01/2021) önce promosyon iadesini yapmış ve maaşını farklı bir bankaya taşımış tüm müşteriler kampanyadan yararlanabilir.

Mevcutta emekli maaşını bankamızdan almakta olup taahüt süresini doldurmuş ve yenileme talebini 01.01.2021 sonrasında yapmış müşteriler yeni kampanyaya dahil olabileceklerdir.

Kampanya 31.07.2021 tarihine kadar geçerlidir.

kaynak:egehaber.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here