Hastaneye kaldırılan Filiz Akın’dan haber var!

0
22

Türk sinemasının usta ismi Filiz Akın 21 Ağustos’ta akciğerinde yaşadığı ağrı nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı. Usta oyuncuya kaldırıldığı hastanede enfeksiyon teşhisi konulmasının ardından 3 gün yoğun bakımda kalmıştı. Peki Filiz Akın’ın son durumu ne oldu? İşte detaylar

FİLİZ AKIN’DAN HABER VAR

Vücudunda enfeksiyon tespit edilen Akın, tansiyon ve yüksek ateş şikayetleri üzerine 3 gün yoğun bakımda tedavi gördü. Tedavisinin ardından normal odaya alınan Akın, taburcu edilerek Bodrum’daki evine döndü.

“ÖLÜMDEN KIL PAYI KURTULDUM”

Sosyal medya hesabından sağlık durumu ile ilgili son gelişmeleri paylaşan Akın, şunları yazdı:

“Bu kadar üst üste gelen yangın ve sel felaketlerindeki acılara yürek dayanmıyor ve hastalanma derecesinde etkileniyor insan’ demiştim. Burada, ikinci kere Bodrum’daki hastaneye getirilmişim.

Tansiyon tehlikeli derecede düşük, ateş 42. Sepsis’e karşı mücadelede ölümden kıl payı kurtaranlara, koronavirüs kadar ölümcül olan, baştan ayağa kadar iltihapla kişiyi ele geçirerek, yok eden bakteriden daha hızlı bir şekilde tedavi yüklemesi yapan başta Doç. Dr. Bülent Yardımcı, Kardiyolog Dr. Nejat Sönmez’e, yoğun bakım melekleri Banu, Arzum, kritik durumda tedavim için dikkatle yanımdan neredeyse ayrılmayan Acil Servis hemşirelerine, merak eden, iyileşme dilekleri ve dualarını yollayan sizlere çok teşekkür ederim.”

Kaynak: Ege Haberleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here