MGM sarı kod ile uyardı: 3 saat içerisinde geliyor!

0
22
MGM 3 ile sarı kod verdi
MGM 3 ile sarı kod verdi

Bugün Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM) tarafından son dakika uyarısı yapıldı. Resmi kurum vatandaşları Adana, Osmaniye ve Kahramanmaraş çevrelerindeki kuvvetli yağışa karşı uyardı.

MGM tarafından illere son dakika uyarısı yapıldı. MGM tarafından yapılan açıklamalarda şu ifadeler kullanıldı: Meteoroloji radarından alınan bilgilere göre önümüzdeki 3 saat içerisinde Adana (Aladağ, Feke, Karaisalı, Kozan) ve Kahramanmaraş çevrelerinde yerel kuvvetli gök gürültülü sağanak yağış beklendiğinden ani sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı, yağış anında kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

EGE HAVA DURUMU

Parçalı bulutlu, bölgenin iç kesimlerinin çok bulutlu ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. A.KARAHİSAR °C, 23°C Parçalı ve çok bulutlu, yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı İZMİR °C, 30°C Parçalı bulutlu MANİSA °C, 32°C Parçalı ve çok bulutlu, yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı MUĞLA °C, 29°C Parçalı bulutlu

kaynak:egehaber.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here