Pitbull kediyi parçaladı!

0
67

Beşiktaş’ta sorumsuz bir insanın eline düşen pitbul bir kediyi parçaladı.

İstanbul Beşiktaş’ta pitbull cinsi köpeğin bir kediyi parçaladığı görüntüler kan dondurdu. İnsanı tarafından gezdirilen bir köpek Ihlamurdere Caddesi’nde bir kediyi yakaladı. Kediyi parçalamasına tokat atarak müdahale etmeye çalışan kişi, çevredekilerin tepkisine neden oldu.

“Köpeği vurun”

Sahibi bu yolla köpeğin ağzından kurtaramadığı kediyi bir de çekmeye çalıştı ancak kurtaramadı. Sahibinin defalarca yumruk ve tokat attığı, vatandaşların ise tekmelediği köpek kediyi bir türlü bırakmadı. Dehşet anları cep telefonu kamerasına yansırken, olay esnasında vatandaşlardan birinin “köpeği vurun” demesi de kan dondurdu.

Sorumsuz ve bilinçsiz hayvan sahipleri yüzünden canavar ilan edilen pitbulların tek suçu bu insanların eline düşmeleri. Eğer köpeğinizin kedilere karşı saldırgan tavrı varsa, hem köpeğinizin psikolojisi hem de diğer canlıların sağılığı için köpeğinizi eğitime göndermelisiniz. Köpeklerde saldırganlık tüm ırklarda olabilir. Ancak Pitbulların güçlü çene kasları sebebiyle bu tür vakalar daha kötü sonuçlara yol açabilir. Pitbullar da tıpkı diğer köpek ırkları gibi insanlarının yetiştirdiği şekilde eğitilirler. Ancak pitbullar güçlü çene kasları nedeniyle kötü ve eğitimsiz insanlar tarafından yıllardır sömürülüyor.

 

KAYNAK: Ajanimo

Kaliteli Hosting --------------------------------------------------------------------------------------------------

Ucuz ve Kaliteli Hosting Hizmeti, 100% CPU ve Full SSD Platform, Ekonomik Hosting Paketler kentajans.com.tr Farkıyla. 7/24 Teknik Destek, Üst Düzey Güvenlik ve Hız. Ücretsiz 7/24 Destek.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here