Taş Devri karakterlerine bürünüp evlendiler

0
95

Koronavirüs salgını nedeniyle düğünlerini erteleyen Emre ve Selin Taşbaş çifti, Taş Devri adlı çizgi filmin kahramanları Fred ve Vilma Çakmaktaş’ın kostümlerini giyinerek nikah kıydı. Özel günlerine neşe katmak için böyle bir konsept planladıklarını söyleyen çiftin nikahında sosyal mesafe kuralına da dikkat edildi.

Denizlide bir çift, nikah törenlerinde Taş Devri karakterlerinden Fred ve Vilma’nın kıyafetlerinin benzerlerini giyindi.

Merkezefendi Kültür Merkezi Salonu’nda sosyal mesafeye dikkat edilerek kıyılan nikahta, renkli görüntüler arasında çift mutluluğa imza attı.

Damat Emre Taşbaş, salgın nedeniyle düğünlerini ertelemek zorunda kaldıkları için nikah törenlerinin basit olmasını istemediklerini söyledi.

Salgın nedeniyle bozulan morallerine biraz olsun neşe katmak istediklerini belirten Taşbaş, geçmişe dönüp baktığımızda bu kasvetli günlere odaklanmak istemedik. Anı kalsın istedik. Çizgi film kahramanları kılığına girdik.” dedi.

Güzel tepkiler aldıklarını söyleyen damat, “Beraber fotoğraf çektirmek isteyen bir sürü insan oldu. Çok eğlenceli bir anı bıraktık yaşamımıza. Arkadaşlarımız, akrabalarımız çok mutlu oldular.” ifadelerini kullandı.

Kaynak:Haberler

Kaliteli Hosting --------------------------------------------------------------------------------------------------

Ucuz ve Kaliteli Hosting Hizmeti, 100% CPU ve Full SSD Platform, Ekonomik Hosting Paketler kentajans.com.tr Farkıyla. 7/24 Teknik Destek, Üst Düzey Güvenlik ve Hız. Ücretsiz 7/24 Destek.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here