Ashley Cain-Safiyya Vorajee çiftinin bebeği hayatını kaybetti

0
36

Eski futbolcu Ashley Cain ve sevgilisi Safiyya Vorajee’nin doğduktan bir süre sonra lösemi teşhisi konulan sekiz aylık bebekleri Azaylia, hayata veda etti. Acı haberi sosyal medya hesabından duyuran Cain, “Huzur içinde uyu prenses. Cennette seni tekrar kollarıma alana kadar, seni hep kalbimde taşıyacağım” ifadelerini kullandı

Ashley cain-safiyya vorajee çiftinin bebeği hayatını kaybetti - magazin haberleri

Eski futbolcu, model ve televizyon yıldızı Ashley Cain ile sevgilisi Safiyya Vorajee, hayatlarının en zorlu dönemini yaşıyor. Geçtiğimiz yıl kızları Azaylia’yı kucaklarına alan çiftin bebeklerine, doğduktan kısa bir süre sonra lösemi teşhisi konulmuştu.

Çocuklarının yaşaması için ellerinden geleni yapan Ashley Cain ve Safiyya Vorajee’den önceki gün acı haber geldi. Ünlü çiftin bebekleri hayatını kaybetti.

Ashley cain-safiyya vorajee çiftinin bebeği hayatını kaybetti - magazin haberleri

“HEP BENİMLE OLACAKSIN”

Kızıyla birlikte çekildiği fotoğrafı sosyal medya hesabından yayınlayan Vorajee, “Sen benim meleğimsin, kalp atışımsın. Huzur içinde uyu benim değerli bebeğim. Kalbime yazılmış bir el yazısı gibi hep benimle olacaksın” diye yazdı.

Ashley cain-safiyya vorajee çiftinin bebeği hayatını kaybetti - magazin haberleri

“SENİ HEP KALBİMDE TAŞIYACAĞIM”

Cain de kızı Azaylia kucağındayken çekilen bu fotoğrafı, “Huzur içinde uyu prenses. Cennette seni tekrar kollarıma alana kadar, seni hep kalbimde taşıyacağım” sözleriyle paylaştı. Ünlü çiftin fotoğraflarına takipçilerinden taziye mesajları yağdı.

Ashley cain-safiyya vorajee çiftinin bebeği hayatını kaybetti - magazin haberleri

“YAPILACAK BİR ŞEY KALMADI”

Sekiz aylık kızları için her yolu deneyen Ashley Cain-Safiyya Vorajee çifti, bu süreçte çocuklarının hastalık ile mücadelesini ve sağlık durumunu sık sık sosyal medya hesaplarından paylaşmıştı.

Doktorların yapılacak bir şey kalmadığını söyleyerek hastaneden çıkardığı minik bebek, geçtiğimiz günlerde tekrar acil servise götürülmüştü. Daha sonra yeniden evine gönderilen Azaylia, rahat uyuması için oksijen desteğine bağlanmıştı.

Ashley cain-safiyya vorajee çiftinin bebeği hayatını kaybetti - magazin haberleri

Ünlü çift, üzücü haberi öğrendikten sonra kızlarının tedavisi için başlattıkları kampanyayla 1. 5 milyon sterlin toplamıştı.

İkili, hastalıkla mücadele etmek için Singapur’a gitmeyi planlıyordu. Ancak doktorlar Azaylia’nın yakalandığı hastalığın löseminin çok saldırgan bir türü olduğunu belirtti. Bu nedenle minik kızın bu yolculuğa çıkamayacağı da kesinleşmiş oldu.Ashley cain-safiyya vorajee çiftinin bebeği hayatını kaybetti - magazin haberleri

HASTALIK TÜM VÜCUDA YAYILDI

Katıldığı televizyon programlarıyla tanınan Safiyya Vorajee, konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunmuştu.

Vorajee, “Acı dolu kalbimle, hayatımın en kötü haberini paylaşıyorum” diye yazdı. Safiyya Vorajee, bebeğinin; beyninde, karaciğerinde, böbreklerinde ve akciğerlerinde tümör bulunduğunu da sözlerine eklemişti.

Vorajee, “Artık evimize dönüp, kızımıza kalan günlerinde olabilecek en konforlu hayatı sağlamaya çalışacağız” ifadelerini kullanmıştı.Ashley cain-safiyya vorajee çiftinin bebeği hayatını kaybetti - magazin haberleri

“KIZIMIN BİRKAÇ GÜNÜ KALDI”

Ashley Cain de bir paylaşımında, “Dokuz gün önce doktorlar yaptıkları değerlendirmenin sonucuna göre kızımın yaşayacak birkaç günü kaldığını açıkladı” diye yazmıştı.

Kızının saldırgan hastalığı ve başta beyni olmak üzere vücudunun çeşitli yerlerini saran tümör yüzünden acılar çektiğini anlatan Ashley Caine, bütün bunlara rağmen bebeğinin hala gülümsemeyi sürdürdüğünü belirtmişti.

Caine “Gerçek çok acı… Hayatımın en zorlu ve en üzücü günlerinde kızım bunu daha iyi hale getirmek için bir yol buldu. En karanlık günlerde bile ışık oldu. Kalbimi, mümkün olduğuna inanamayacağın kadar çok sevgiyle doldurdu” ifadelerini kullanmıştı.Ashley cain-safiyya vorajee çiftinin bebeği hayatını kaybetti - magazin haberleri

“SEN BENİM KAHRAMANIMSIN”

Eski futbolcu, lösemi ile mücadele eden kızına “Sen benim kollarımdasın, kalbimdesin, dualarımdasın prensesim… Sen benim kahramanımsın… Baban seni seviyor” diye seslenmişti.

Ashley Cain, sevgilisiyle birlikte çocukları ile olacakları bu son günleri olabildiğince eğlenceli bir şekilde geçirmeye çalıştıklarını da belirtmişti.

kaynak:habertürk

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here