Berrak Tüzünataç’tan ‘aşı’ mesajı

0
30

Önceki gün Bebek’te objektiflere yansıyan ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç’a, “Aşı olmayı düşünüyor musunuz?” sorusu yöneltildi. Tüzünataç, konuyla ilgili, “Herkesin bu konuda ayrı fikri olmasını absürt buluyorum. Doktorlar ‘Olacaksınız’ diyorsa olacağız. Benim aklım diğer türlüsünü almıyor. Doktorlar ne diyorsa hep birlikte onu yapmalıyız” dedi

Berrak tüzünataç'tan 'aşı' mesajı - magazin haberleri

Habertürk’ten Onur Aydın’ın haberine göre; Oyuncu Berrak Tüzünataç, önceki gün Bebek’te görüntülendi. Elinde kahvesiyle sahile inen Tüzünataç, ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Pandemi nedeniyle projelerini ertelemek zorunda kaldıklarını belirten Berrak Tüzünataç, “Yapabildiğimiz kadar işimizi yapmaya çalışıyoruz. Bazı projeler var ama yapım aşamasına gelsin, o zaman konuşuruz. Ara ara tatile gidiyoruz” dedi.

Berrak tüzünataç'tan 'aşı' mesajı - magazin haberleri

“ÇOK GÜZEL GEÇTİ”

Geçtiğimiz ay yakın arkadaşlarıyla birlikte Bodrum’daki bir detos kampına giden ünlü oyuncu, bunun hatırlatılması üzerine, “Çok güzel geçti. Vitaminlerimizi aldık. Detoksumuzu yaptık. Yogamızı yaptık, beslendik. Erken yatıp, erkek kalktık. Aşı sıramız da gelmediği için bağışıklığımızı maksimum seviyede atlatmaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Berrak tüzünataç'tan 'aşı' mesajı - magazin haberleri

“AKLIM DİĞER TÜRLÜSÜNÜ ALMIYOR!”

36 yaşındaki Tüzünataç’a, “Siz aşı olmayı düşünüyor musunuz?” sorusu yöneltildi.

Oyuncu, konuyla ilgili, “Herkesin bu konuda ayrı fikri olmasını absürt buluyorum. Doktorlar ‘Olacaksınız’ diyorsa olacağız. Benim aklım diğer türlüsünü almıyor. Doktorlar ne diyorsa hep birlikte onu yapmalıyız” dedi.

“HEPİMİZ ETKİLENDİK”

Berrak Tüzünataç, “Pandemi döneminde ekonomik anlamda zorlandınız mı?” şeklindeki soruya ise, “Küresel anlamda hepimiz etkilendik” diye cevap verdi.

Berrak tüzünataç'tan 'aşı' mesajı - magazin haberleri

“BANA BUNLARI SORMAYIN”

Öte yandan Tüzünataç ve Uraz Kaygılaroğlu’nun Instagram canlı yayınlarıyla başlayan aşklarının, geçtiğimiz günlerde bittiği iddia edilmişti.

Ünlü isim, “Aşk bitti” şeklinde çıkan haberlerin sorulması üzerine, “Ben ne zaman özel hayatımı konuştum ki? Bana bunları sormayın” dedi.

Berrak tüzünataç'tan 'aşı' mesajı - magazin haberleriBerrak tüzünataç'tan 'aşı' mesajı - magazin haberleri

kaynak:habertürk

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here