Burcu Kıratlı ile ikinci kez evlenen Sinan Akçıl ayrılık iddiasını doğruladı: Evden ayrıldım

0
14

Geçtiğimiz şubat ayında ikinci kez nikah masasına oturan Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı’nın evliliğinde kriz çıktı. Haklarında çıkan ayrılık haberleriyle ilgili konuşan Akçıl, “Evden ayrıldım ama çözmeye çalışıyoruz” dedi.

2018 yılında oyuncu Burcu Kıratlı ile evlenen ve dokuz ay evli kaldıktan sonra boşanan Sinan Akçıl, Şubat 2021’de eski eşiyle ikinci kez nikah masasına oturmuştu. Ancak evliliklerinin henüz birinci yılı dolmadan çift hakkında yeniden ayrılacakları yönünde iddialar ortaya atıldı. Burcu Kıratlı’nın, manevi babası Kenan Erçetingöz’ün doğum gününe yalnız katılması ve parmağında alyansının olmaması da bu iddiaları güçlendirmişti. Haklarında çıkan ayrılık haberlerine ilk cevap Sinan Akçıl’dan geldi.

“TEKRAR BOŞANABİLİRİZ”

Hürriyet‘ten İsmail Bayrak’a “Şu anda evlilik çıkmazındayız” diyen Sinan Akçıl, “Her evlilikte yaşanabilecek krizler bunlar. Her gün konuşuyoruz, çözmeye çalışıyoruz. Ben şu anda ikinci nikah öncesi taşındığım 4. Levent’teki büyük daireyi Burcu’ya bıraktım, kendim ayrı bir yere geçtim. Ama sonuçta ne karar alırız şu anda bilmiyorum. Bu boşanma da olabilir, tekrar aynı çatı altında evliliğe devam etmek de olabilir. Burcu, iki kez aşık olup evlendiğim kadın. Bendeki yeri tartışılmaz. İkinci kez evlenecek kadar değer verdiğim bir kadın” dedi.

kaynak: hürriyet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here