Ceyda Ateş: Kendimi çok güçlü hissediyorum

0
27

2018 yılında iş insanı Buğra Toplusoy ile Miami’de evlenen ve geçtiğimiz yıl kasım ayında da kızı Talia’yı kucağına alan Ceyda Ateş, “Anne olmakla birlikte hayatınız nasıl bir değişime uğradı?” sorusunu yanıtladı. Ateş, “Önceliklerim ve hayattaki hedeflerim değişti. Kendimi çok daha olgun ve güçlü hissediyorum” dedi

Ceyda ateş: kendimi çok güçlü hissediyorum - magazin haberleri

Eşi Buğra Toplusoy ile evlendikten sonra ABD’de yaşayan Ceyda Ateş, samimi açıklamalarda bulundu.

Ceyda ateş: kendimi çok güçlü hissediyorum - magazin haberleri

Altı ay önce kızı Talia’yı kucağına alan oyuncu, “Anne olmakla birlikte hayatınız nasıl bir değişime uğradı?” sorusuna yanıt verdi.

MAG Dergisi’ne konuşan Ceyda Ateş, “Önceliklerim ve hayattaki hedeflerim değişti. Kendimi çok daha olgun ve güçlü hissediyorum. Duygusal değişiklikler bekliyordum tabii ki ama böyle bir sevginin varlığından, kalbimin bu kadar büyüyebileceğinden haberdar değildim” ifadelerini kullandı.

Ceyda ateş: kendimi çok güçlü hissediyorum - magazin haberleri

“GÖKYÜZÜ GÖZLÜM”

Geçtiğimiz haftalarda kızının yüzünü ilk kez gösteren Ateş,  bu paylaşımına, “Gökyüzü gözlüm… İyi ki geldin bizim hayatımıza… Babasının minik kuşu… Bugün üç aylık oldum” notunu düşmüştü.

Ceyda ateş: kendimi çok güçlü hissediyorum - magazin haberleri

“SETLERE DÖNECEĞİM”

Pandemi sürecinde sıkı bir sosyal medya kullanıcısı olan Ceyda Ateş, kızı için dadı tutmadığını ve eşi Buğra Toplusoy ile birlikte baktıklarını da ifade etmişti.

‘Gurbet Kadını’, ‘Aşk Oyunu’ ve ‘Cennet Mahallesi’ gibi dizilerde rol alan oyuncu, bir takipçisinin “Bebekten dolayı setlere uzun bir süre uzak mı kalacaksınız?” sorusuna “Hayır. Doğumdan kısa bir süre sonra döneceğim setlere” şeklinde yanıt vermişti.

Ceyda ateş: kendimi çok güçlü hissediyorum - magazin haberleri

“HER ŞEY KONTROL ALTINDA”

İlk kez annelik heyecanı yaşayan Ateş, “Çok az kilo aldınız? Sağlığınız nasıl?” sorusunu ise şu şekilde cevaplamıştı:

Hem benim, hem de bebişin sağlığı yerinde. Düşünülenin aksine az kilo almak hem bebek, hem anne için daha sağlıklı. Doktorum benim için 10, maksimum 12 kilo ile tamamlamamı söyledi. Her şey kontrol altında.Ceyda ateş: kendimi çok güçlü hissediyorum - magazin haberleri

Çift, geçtiğimiz aylarda HT KULÜP Yazı İşleri Müdürü Reşit Özet’e röportaj vermişti:

Amerika’da karantina döneminiz nasıl geçiyor?

C.A.T.: Evde geçiyor. Herkes gibi dikkat ediyoruz. Ben hamile olduğum için ekstra bir dikkat ediyorum. Olabildiğince evde vakit geçirdik. Sadece market ihtiyaçlarımızı karşıladık. Zaten sokağa çıkma yasağı var. Restoranlar kapalıydı. Yavaş yavaş insanlar normal hayata döndü ama dikkat ediyoruz ve her türlü önlemi alıyoruz.Ceyda ateş: kendimi çok güçlü hissediyorum - magazin haberleri

B.T.: İlk başlarda daha çok etkilemişti aslında. Florida’daki evlerin büyük ve bahçeli olması ve toplu taşımanın olmaması bizim için bir avantaja dönüştü. Ofise kimseyi almıyoruz. Kendimiz de haftanın üç günü gidiyoruz. Dünyayı bu kadar olumsuz yönde etkileyen, bu kadar acının ve kaybın olduğu bir hastalık için olumlu bir şey söylemem doğru olmaz ama benim yaşadığım bölge için ve benim işlerim için olumsuz bir tablo gelişmedi.Ceyda ateş: kendimi çok güçlü hissediyorum - magazin haberleri

Nasıl bir hamilelik süreci yaşadın?

C.A.T.: İlk başta herkes beni çok korkuttu. ‘Çok değişeceksin, duyguların değişecek ve çok farklı olacak’ dediler. Bende hiçbir şey değişmedi. Aynı Ceyda’yım. 9’uncu aydayım. Hamile olduğumu ben bile unutuyorum çünkü karnım 7,5 aylık gibi. İlk 3 ay çok zordu. Mide bulantılarım vardı ama onlar benim için çok büyük bir problem olmadı. Hamile olduğumu unutuyordum, Buğra bana kızıyordu. ‘Hamilesin yavaş hareket et, lütfen dinlen’ diye. O yüzden güzel atlattım.

kaynak:habertürk

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here