Duygu Özaslan havuzda aşka geldi

0
8

Ünlü YouTuber Duygu Özaslan, basketbolcu sevgilisi Can Maxim Mutaf’la havuzda romantik dakikalar yaşadı. Ünlü basketbolcu, bir ara sevgilisini havalara uçurdu!

Duygu Özaslan ile can maxim mutaf havuzda aşka geldi - magazin haberleri

Yaptığı paylaşımlarla sık sık sosyal medyanın diline düşen Duygu Özaslan, aşka geldi. Bir süredir basketbolcu Can Maxim Mutaf’la birliktelik yaşayan Özaslan, sevgilisiyle Sapanca’da tatil yapıyor.

Duygu Özaslan ile can maxim mutaf havuzda aşka geldi - magazin haberleri

SEVGİLİSİNİ HAVALARA UÇURDU

Özaslan ile romantik dakikalar yaşayan basketbolcu, bir ara sevgilisini havalara uçurdu. 30 yaşındaki YouTuber, o anları sosyal medya hesabından yayınladı.

Duygu Özaslan ile can maxim mutaf havuzda aşka geldi - magazin haberleri

“YAŞIYORSUN BU HAYATI”

Paylaşımıyla kısa sürede yoğun ilgi gören Duygu Özaslan’ın fotoğraflarına, “Yaşıyorsun bu hayatı”, “2021’den beklentim tam olarak bu…” yorumlar yapıldı.

Duygu Özaslan ile can maxim mutaf havuzda aşka geldi - magazin haberleri

“GÖRÜCÜ USULÜ TANIŞTIK”

Özaslan, geçtiğimiz günlerde Can Maxim Mutaf ile birlikteliği hakkında konuşmuştu.

Özaslan, “Görücü usulü tanıştık. Ortak bir arkadaşımız ‘Biri var, senden çok hoşlanıyor’ dedi. Beklentim sıfır olduğu için ilgilenmedim. ‘Ya çirkindir ya da salaktır’ dedim. Sonra bir akşam mesaj attı. Ertesi gün buluştuk ve sevgili olduk” ifadelerini kullanmıştı.

Duygu Özaslan ile can maxim mutaf havuzda aşka geldi - magazin haberleri

“ŞEYMA BENİ ENGELLEMİŞ”

YouTube kanalındaki makyaj videolarıyla tanınan fenomen, çektiği bir videoda, Reynmen’in kendisini engellediğini söyleyip buna şaşırdığını dile getirmişti. Özaslan ayrıca Şeyma Subaşı ile ilgili de açıklama yapmıştı.

Özaslan, “Şeyma Subaşı sevdiğim biri, tanışıklığım var; bir süredir hikayesini görmediğimi fark ettim. Bir gün Büşra’ylaydık bir bakayım dedim. Engellemiş beni story’sinden. Böyle bir şey yapıldığını bile yemin ederim bilmiyordum” demişti.Duygu Özaslan ile can maxim mutaf havuzda aşka geldi - magazin haberleri

“KİLOLU HALİM HEPİNİZDEN GÜZEL”

Duygu Özaslan’ın bikinili fotoğrafları geçtiğimiz yaz çok konuşulmuştu.

Sosyal medya fenomeni, gelen eleştirilerin ardından, “Benim kilolu halim bile hepinizden güzel” demişti.Duygu Özaslan ile can maxim mutaf havuzda aşka geldi - magazin haberleri

Bir Twitter kullanıcısı durumu şu sözlerle eleştirmişti:

Olay Duygu Özaslan’ın kilo almış olması değil, olay şu an olduğu halini kabullenip sevmek yerine kendi görmek istediği hali yansıtmak, insanları kandırmak. İnsanlar lanse edilen “mükemmel” vücutları görüp kendini sorguluyor, aç bırakıyor, sağlığını kaybediyor…

Bu yoruma da Twitter’da beğeni yağmıştı.Duygu Özaslan ile can maxim mutaf havuzda aşka geldi - magazin haberleri

“İYİLEŞME SÜRECİNDEYİM”

Duygu Özaslan daha sonra ise Bulimia Nervoza hastalığına yakalandığını açıklamıştı.

Özaslan, “Evet, kilo aldım. Aslında sonra açıklayacaktım ama şimdi söyleyeyim; bulimia nervoza hastalığına yakalandım. İyileşme sürecindeyim” şeklinde konuşmuştu.

Ardından kısa bir süre sonra formuna kavuşan YouTuber, “Artık fotoğraflarımla oynamıyorum. Çok ciddi spor yapıp, kilo verdim. Kusura bakmayın ama azmimle de gurur duyuyorum” demişti.

kaynak:habertürk

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here