Hande Soral: 3 yıldır evliyiz, 2 yıldır ayrı yaşıyoruz

0
7

2017’de kendisi gibi oyuncu olan İsmail Demirci ile nikah masasına oturan Hande Soral, samimi açıklamalarda bulundu. Eşiyle rol aldıkları diziler nedeniyle uzun süredir görüşemediklerini söyleyen Soral, “3 yıldır evliyiz, 2 yıldır ayrı yaşıyoruz” dedi

Hande soral: İsmail ile 3 yıldır evliyiz, 2 ayrı yaşıyoruz

Show TV’nin sevilen dizisi ‘Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ta ‘Kuzey’ karakterini canlandıran İsmail Demirci ile mutlu bir yaşam sürdüren Hande Soral, evliliği hakkında konuştu.

Hande soral: İsmail ile 3 yıldır evliyiz, 2 ayrı yaşıyoruz

“2 YILDIR BAŞKA ŞEHİRLERDE YAŞIYORUZ”

Women’s Shine dergisine röportaj veren Soral, eşi ile rol aldıkları diziler nedeniyle uzun süredir görüşemediklerini söyledi.

34 yaşındaki oyuncu, “2 yıldır başka şehirlerde yaşıyoruz. Çok zor. İlişkimize etkisi çok özlem ama bunun geçici bir süre olduğunu bildiğimiz için sabrediyoruz” dedi.

Hande soral: İsmail ile 3 yıldır evliyiz, 2 ayrı yaşıyoruz

“HALA YENİ EVLİ SAYILIRIZ”

Hande Soral, “Sence evlilik zaman içinde nasıl bir değişim geçiriyor?” sorusuna da şu yanıtı verdi:

Bizde durumlar farklı; 3 yıldır evli olup, 2 yıldır ayrı yaşıyor gibiyiz. Henüz değişmeye, evrilmeye vakit bulamadık. Hala yeni evli sayılırız.

Hande soral: İsmail ile 3 yıldır evliyiz, 2 ayrı yaşıyoruz

“EN ÇOK SEYAHATE ÇIKMAYI SEVİYORUZ”

Oyuncu, eşiyle bir arada olduklarında nasıl vakit geçirdiklerini ise, “O kadar uzun zamandır ayrıyız ki, bu aralar birlikte olduğumuz zaman uzun uzun sohbet ediyoruz. Birlikte seyretmek için beklediğimiz filmleri seyrediyoruz. Ama beraber en çok seyahate çıkmayı seviyoruz” sözleriyle anlattı.

Hande soral: İsmail ile 3 yıldır evliyiz, 2 ayrı yaşıyoruz

“RAKİP DEĞİLİZ”

Hande Soral-İsmail Demirci çifti, geçtiğimiz aylarda Nişantaşı’nda objektiflere takılmıştı. Karı-koca olarak farklı dizilerle ekrana gelen ikili, rakip olmadıklarını söylemişti.

Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Demirci, eşiyle aynı dizide oynama fikrine sıcak bakmadığını ifade etmişti.Hande soral: İsmail ile 3 yıldır evliyiz, 2 ayrı yaşıyoruz

“MUTLU OLUYORUZ”

İsmail Demirci, konuyla ilgili şunları söylemişti:

Film olursa belki ama dizi pek düşünmüyoruz. İnandırıcılık açısından olmaz. Hem eşini evde görmek, iş yerinde görmekten daha iyi. Hangimizin reytingi yüksek gelirse mutlu oluyoruz. Zaten aynı günde değiliz. O yüzden rakip de değiliz.Hande soral: İsmail ile 3 yıldır evliyiz, 2 ayrı yaşıyoruz

“ÇOK ZOR”

Biri Ordu’da, diğeri Adana’da farklı setlerde çalışan çift, aynı gün izin kullanıp, İstanbul’a geldiklerini dile getirmişti.

Hande Soral, “Bugün izin günümüz, denk getirdik. Set dışında hiç vaktim yok. O yüzden bir şey yapamıyorum. Fırsat buldukça İstanbul’a geliyoruz. Test yapılıyor tabi ama çok zor. Ne kadar güvenli olursa olsun dışarıyla temasta olduğunuz için elimizden geldiğince çok korunuyoruz” ifadelerini kullanmıştı.Hande soral: İsmail ile 3 yıldır evliyiz, 2 ayrı yaşıyoruz

“BİLİME GÜVENMEK ZORUNDAYIZ”

Aşı karşıtlığını savunanlarla ilgili soruların sorulması üzerine çalışmak zorunda olduklarını anlatan Demirci, “Hayat devam ediyor. Bizim için de zor. Ben bilime güvenmek zorunda olduğumuzu düşünüyorum. Ben oyuncuyum, eşim de oyuncu. Doktor değiliz, doktorların söylediğine güvenmek zorundayız” demişti.

kaynak:habertürk

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here