Hande Yener’den bikinili dans şov!

0
29
Hande Yener'den bikinili dans şov!
Hande Yener'den bikinili dans şov!

Geçtiğimiz günlerde bir yıldır annesinden ve en yakınlarından bile gizlediği gerçeği açıklayarak meme kanserini atlattığını ifade eden şarkıcı Hande Yener, bikinisiyle dans ettiği anları takipçileriyle paylaştı. Videoda keyifli halleriyle dikkat çeken Yener, gönderisinde, “Mutluluğun kısa yolları var ve dans bu kısa yollardan biri.” ifadelerini kullandı

Hande yener'den bikinili dans şov: mutluluğun kısa yolları var - magazin haberleri

Konserlerinden arta kalan zamanlarında denizin ve güneşin keyfini çıkaran popçu Hande Yener, önceki gün konakladığı bir otelin bahçesinde bikinisiyle dans etti.

Hande yener'den bikinili dans şov: mutluluğun kısa yolları var - magazin haberleri

Güzel havanın tadını çıkaran Yener, o anları Instagram hesabından, “Mutluluğun kısa yolları var ve dans bu kısa yollardan biri.” notuyla yayınladı. Videoda keyfinin yerinde olduğu görülen 48 yaşındaki şarkıcının paylaşımı takipçilerinden yoğun ilgi gördü.

Hande yener'den bikinili dans şov: mutluluğun kısa yolları var - magazin haberleri

“ÇOK ZOR GÜNLER GEÇİRDİM”

Kurban Bayramı’nın ilk günü Kıbrıs’taki bir otelde sahne alan Hande Yener, konser öncesinde basın mensupları ile sohbet etmişti. Geçtiğimiz günlerde kanseri yendiğini açıklayan Yener, konuyla ilgili, “Çok zor günler geçirdim. Hayranlarım üzülmesin diye kimseye söylemedim. Herkesten çok fazla destek mesajı aldım ve ağlayarak okudum.” demişti.

Hande yener'den bikinili dans şov: mutluluğun kısa yolları var - magazin haberleri

“EN AZ 10 KERE ÖLÜMDEN DÖNDÜM”

Sahne öncesi verdiği röportajda çok özel açıklamalarda bulunan Yener, bir dönem karıştığı silahlı rehin alma olayına da değimişti. Yener, “O bir şey değil ki… Ben en az 10 kere ölümden döndüm.” ifadelerini kullanmıştı.

Hande yener'den bikinili dans şov: mutluluğun kısa yolları var - magazin haberleri

“MEME KANSERİNİ ATLATTIM”

Pop müziğin sevilen ismi Hande Yener, bir yıldır annesinden ve en yakınlarından bile gizlediği gerçeği sadece Show TV’de yayınlanan ‘Cumartesi Sürprizi’ programında Ömür Sabuncuoğlu’na anlatmıştı. Meme kanserini atlattığını söyleyen ünlü şarkıcı, geçirdiği zor günleri gözyaşları içinde dile getirmişti.

Yener, 7 saat süren bir operasyon sonucu kurtulduğu meme kanserini bir gün evinde otururken göğsünde hissettiği kitle sonucu hastaneye giderek, öğrendiğini dile getirmişti.Hande yener'den bikinili dans şov: mutluluğun kısa yolları var - magazin haberleri

Ünlü şarkıcı, “Kendimi kontrol ederken şüphelendim ve hastaneye gittim. Akşam saati laboratuvarda bir doktorun odasına girdiğimde “Felaket!” dediğini duydum ve yıkıldım.” ifadelerini kullanmıştı.Hande yener'den bikinili dans şov: mutluluğun kısa yolları var - magazin haberleri

“ÖLECEĞİMİ SANDIM”

Hande Yener, “Öleceğimi sandım. Erken teşhisin hayat kurtardığını bu süreçte öğrendim. Doktorum Cihan Uras sayesinde kemoterapi dahi görmeden atlattım hastalığı. 6 ayda bir yaşadığımı kutluyorum. Her temiz rapor çıktığında evde çığlıklarla kutlama yapıyoruz.” diyerek, hastalığını anlatırken gözyaşlarına hakim olamamıştı.

Yener, kanser olduğunu ilk öğrendiği an gittiği hastanede yaşadıklarını da şöyle anlatmıştı:

Gözyaşlarıyla hastaneye girdiğimde yanımdakiler intihar edeceğim diye arkamdan geldi. Doktorumla konuştuktan sonra motivasyonum değişti. Bir an geldi ve teslim oldum, “Allah’ıma kavuşuyorum” diye avundum.Hande yener'den bikinili dans şov: mutluluğun kısa yolları var - magazin haberleri

“KANSERKEN SAHNEYE ÇIKTIM”

Hande Yener, kanser tedavisi görürken sahneye çıktığını da belirtmişti. Ünlü şarkıcı, “Omuzlarımdaki direnler ve vücudumdaki kablolar görünmesin diye vatkalı bir ceketle sahneye çıktım ve kimse anlamadı.” ifadelerini kullanmıştı.

Kanser sürecinin kadınlara umut olmasını istediğini söyleyen şarkıcı, “Kadınlara bunu anlatmak zorundayım. Duymayan kalmasın istiyorum ve her kadının kendisini kontrol etmesi gerektiğini düşünüyorum.” demişti.

Hande Yener bu hastalığın üzerine yapışmasına istemediğini ifade etmişti. Yener, “İlk ve son kez kanserle ilgili konuşuyorum. Bu hastalığın üzerime yapışmasını istemiyorum. Kimse beni bu hastalıkla anmasın.” diye konuşmuştu.

kaynak:habertürk

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here