Kuşkularını gideren Tarkan, aylar sonra ilk koronavirüs aşısını yaptırdı

0
29

Pandeminin başladığı geçtiğimiz sene mart ayından beri Almanya’nın Köln şehrine bağlı Alzey kasabasında izole bir hayat yaşayan Megastar Tarkan, kuşkularını gidererek aşı oldu. O anları Instagram hesabından paylaşan Tarkan, “Aşı olmamak için direnmenin manası yok” dedi.

Türk müziğinin sevilen sanatçısı Tarkan, Türkiye’de koronavirüs salgını başladıktan sonra eşi Pınar Tevetoğlu ve kızı Liya ile Almanya’nın Alzey kasabasındaki evinde yaşamaya başladı. Bu dönemde konser vermeyen Tarkan, dün aşı oldu.

“AŞIDAN HER GÜN BİNLERCE İNSANIN HAYATI KURTULUYOR”

Aşıyla ilgili zamanında tereddütleri de olduğunu belirten Megastar, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda hayranlarına da seslendi. Aşı olduğu anı Instagram’dan paylaşan Tarkan, “Geç oldu temiz oldu. Ne yalan söyleyeyim, benim de bir çok insan gibi bu aşıyla ilgili soru işaretlerim, kuşkularım vardı, kafam karışıktı. Ama görüyorum ki her gün binlerce insanın hayatını kurtarıyor. Aşıyı olmamak için direnmenin manası yok. Bu salgın hastalıkla baş etmenin, sağlıklı kalmanın aşıdan başka yolu da yok. Geçmişteki pandemilerde de bu böyleydi şimdi de böyle. Aşılarımızı olalım, umutla yarınlara bakalım” dedi.

Kaynak: Haberler.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here