Rüyada ıslandığını gören kimse, Allah’ın rahmet ve merhametine kavuşacağına işarettir. Rüyada ıslanmak, bazen büyük bir kısmet ile tabir olunur. Bazen de, bol kazanç ve mirastan mal elde edeceğine işa­retle yorumlanır. Rüyada ıslanmak, ister yağmurdan, ister sudan olsun sı­rılsıklam ıslanmak ve görülen rüya büyük bir kısmete işa­ret olarak yorumlanır.

Başka bir rüya tabircisine göre;

Rüyada Islanmak Ne Demek?

Rüyada ıslandığını gören kişi, Allah’ın merhamet ve rahmetine kavuşacağına delalet eder. Rüyada ıslanmak ise, genellikle büyük bir kısmet ile tabir edilir. Bazen de, mirastan mal elde etmeye ve bol kazanca işaret eder. Hemen hemen her insan, hayatında en az bir defa yağmurda ıslanmıştır. Bu durum bazen rüyalarımıza da giriyor.

Rüyada ıslanmak, merhamet anlamına geliyor. Rüyada ıslandığını gören kişi, rüya sahibinin Allah’ın rahmet ve merhametine kavuşacağına delalet eder. Rüyada ıslanmak, genellikle büyük bir kısmet ile tabir edilir. Bu rüya, bazen de sıkıntılı günlerin geride kalacağını ve kazancınızın önemli ölçüde artabilir. Rüyada ıslanmak, çok büyük bir kısmete işa­ret eder. Bu rüya, güzel günlere ulaşmak İçin gösterilen çabanın sonuca ulaşacağını gösterir.

Rüyada Kıyafetle Sırılsıklam Islandığını Görmek

Rüyada kıyafetle sırılsıklam ıslandığını görmek, rüya sahibinin sağlıklı ve sıhhatli olacağı bir döneme gireceğine işaret eder. Rüya sahibi, aklını kemiren kötü düşüncelerden arınabilir. Zor günler geçiren rüya sahibi, sevdiği birinin yardımı ile bu günleri kısa zaman içinde geride bırakabilir. Kıyafetleriyle sırılsıklam ıslandığını gören kişi, yeni ve bol gelir getiren bir işte çalışmaya başlayabilir.

Rüyada Sağanak Yağmurda Islandığını Görmek

Rüyada sağanak yağmurda ıslandığını görmek, rüya sahibinin işlerinin kısa zaman içinde yola gireceğine işaret eder. Bu rüya, hastası olan kişilerin hastasının şifa bulacağına delalet eder. Rüyada sağanak yapıl görmek, kazancınızın ve gelirinizin önemli ölçüde artacağına işaret eder. Bu rüya, sıkıntılı kişilerin, sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder. Rüya sahibi, zor zamanlarını geride bırakarak daha güçlenmiş bir şekilde çok önemli işlere imza atabilir. Bu rüya, genellikle olumlu yorumlanır. Sağanak yağmurda yürüdüğünü gören kimse, hayatı boyunca maddi ve manevi zorluk çekmez ve darda kalmaz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here