İstanbul Florya’daki Lema Clinic’in kurucusu dişhekimi Polen Akkılıç, Türkiye’nin dört bir yanından ve yurtdışından çok sayıda hastası olduğunu, bunlar arasında yoğunluğu İzmirlilerin oluşturduğunu söyledi. Akkılıç, “Güzel İzmir’in güzel insanları, gülüşlerinin de güzel olmasını istiyor. Bu nedenle en çok talep ettikleri uygulama gülüş tasarımı” dedi.

En modern yöntemlerle tedavi uyguladıklarını belirten Polen Akkılıç, “Ağız ve diş sağlığı büyük önem taşıyor. Çünkü diş ve diş eti problemleri beraberinde farklı sorunları da getiriyor. Örneğin, diş çürüklerini küçümsüyoruz ama çürüklerin zamanında tedavi edilmemesi farklı sağlık sorunlarına da yol açabiliyor. Bu nedenle hastalarımızın diş muayenesini çok titiz bir şekilde yapıyor ve var olan sorunların tamamını çözmeye çalışıyoruz. Her bir tedavi için çok özel teknikler kullandığımızı da söyleyebilirim” diye konuştu.
Sağlıklı bir diş yapısının gülüşleri de etkilediğine dikkat çeken Akkılıç, “Estetik bir gülüş her zaman mümkün. Diş ve diş eti ile çene kemiğinde meydana gelen sorunlar insanların istedikleri gibi gülmelerini engelliyor. Biz hastalarımıza en iyi hizmeti sunarak onların kendilerini her anlamda iyi hissetmelerine katkıda bulunuyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here