Almanya seyahat yasaklamasını kaldırıyor! İzmir, Antalya, Muğla ve Aydın’a seyahat edecek!

0
77

Alınan son dakika bilgisine göre Almanya Türkiye’ye eyahat yasağını kaldırıyor. Resmi açıklama henüz yapılmasa da kısa süre içinde yapılacak ve Alman vatandaşlar İzmir, Aydın, Muğla ve Antalya’ya seyahat edebilecek.

Alınan son dakika bilgisine göre Berlin ve Ankara’daki temasların olumlu sonuç verdiği ve Almanya’nın Türkiye’ye seyahat yasağının kaldırılacağı öğrenildi.

GÖRÜŞMELER OLUMLU GEÇTİ

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu seyahat kısıtlaması nedeniyle Almanya ile birçok görüşme gerçekleştirmişti ve Türkiye’nin corona virüs tehdidi altında olmadığını ifade etmişlerdi. Görüşmelerin de olumlu geçtiği belirtilmişti.

İZMİR, AYDIN, MUĞLA VE ALMANYA’YA SEYAHAT EDEBİLECEK

Berlin ve Ankara’daki temaslar sonuç verdi. Resmi açıklamanın kısa süre içerisinde yapılması bekleniyor. Almanya’nın Türkiye’ye yönelik kaldıracağı seyahat kısıtlamasının detayları belli oldu. Alman vatandaşlar Antalya, Muğla, İzmir ve Aydın’a seyahat edebilecek.

 

 

KAYNAK: Egehaber

Kaliteli Hosting --------------------------------------------------------------------------------------------------

Ucuz ve Kaliteli Hosting Hizmeti, 100% CPU ve Full SSD Platform, Ekonomik Hosting Paketler kentajans.com.tr Farkıyla. 7/24 Teknik Destek, Üst Düzey Güvenlik ve Hız. Ücretsiz 7/24 Destek.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here