Fenerbahçe Opet’in Rus oyuncusu Arina Fedorovtseva, ülkesinin basınına Türkiye macerasının detaylarını anlattı. Fenerbahçe’ye transferini ve ülkedeki hayatını anlatan 18 yaşındaki Arina, burada çok sayıda evlenme teklifi aldığını söyledi.

“Çok fazla ilgi görüyorum”

Bana sosyal medyadan sık sık ne kadar güzel olduğumu yazıyorlar, kahve içmeye davet ediyorlar. İstanbul’a geldiğimden bu yana çok sayıda evlenme teklifi aldım. Bu teklifler yüzünden ailemin bana verdiği yüzüğü yüzük parmağıma takmaya başladım. Fenerbahçe’nin medya gününde yüzük parmağımdaydı ve yüzüğü görenler çok üzüldü. Burada çok fazla ilgi görüyorum. Bazen bir arkadaşımla bir yere gidip bir şeyler içmek zor olabiliyor. Her şeye rağmen İstanbul’a neden geldiğimi kendime hatırlatıp oyunuma odaklanıyorum.

“Transferimde Ali Koç etkili oldu”

Arina, Fenerbahçe’ye transfer olmasında Ali Koç’un büyük etkisi olduğunu açıkladı ve, “Fenerbahçe’ye transferinde başkan Ali Koç ile yaptığımız görüşme çok etkili oldu. Kazan’a geldi ve ailemle görüştü, ikna etmek için özel uğraş gösterdi. Bir başkan olarak kendisini farklı bir konuma koymuyor. Aileme karşı çok sıcak davrandı. Süper Kupa zaferini kutladığımız öğle yemeğinde yanımıza geldi ve her zamanki gibi çok sıcak davrandı” dedi.

“Galatasaray rekabeti yüzünden kırmızıyı bıraktım”

Arina son olarak Galatasaray rekabeti nedeniyle çok sevdiği kırmızı renginden vazgeçtiğini belirterek, “Size bir sır vereyim; Galatasaray rekabeti tatmadan önce en sevdiğim renk kırmızıydı. Kıyafetlerim, diş fırçam, hoparlörüm, kulaklığım, evimdeki mumlar… Her şeyin kırmızısını severdim. Pembe, kırmızıya alternatif olarak hayatıma girdi çünkü Fenerbahçe’deyiz. Kırmızı Galatasaray’dır. Pembeye karşı çok sıcak değildim ama farklı tonlarını giydim ve zamanla çok alıştım” ifadelerini kullandı.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here